98 Kč

Nature Box tělové mléko s olejem z granátového jablka 385ml Aktualizováno: 17.07.2024 14:49:34

Popis produktu

Nature Box tělové mléko s olejem z granátového jablka - 385ml kvalitní tělové mléko s výživným a pečujícím olejem z granátového jablka, který je za studena lisovaný, aby si zachoval své nejlepší vlastnosti, vitamíny, minerály a živiny. Toto tělové mléko je příjemné, lehce parfemované a díky obsahu přírodních olejů dodává přirozenou vláčnost pokožce a hy...

Zobrazit detailnějsí informace

Nejnovější články

...

Zatímco obličeji věnujeme často až přehnanou péči, na pokožku těla máme tendenci trochu zapomínat. Možná to moc dobře znáte – vylezete ze sprchy a namažete suchou pokožku prvním krémem, který vám přijde pod ruku, v horším případě vůbec. To je však trochu škoda, jelikož vhodně zvolené tělové mléko může přinést celou řadu benefitů. Pokud při jeho výběru trochu tápete, jistě vám přijde vhod náš přehledný návod, jak zvolit ideální produkt právě pro vás.

Přečíst celý článek

Podobné nabídky z kategorie Tělová mléka

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.