539 Kč

Moschino Toy 2 Bubble Gum - tělové mléko 200 ml Aktualizováno: 23.04.2024 13:34:27

Popis produktu

Tělové mléko MOSCHINO Toy 2 Bubble Gum Body Lotion 200 ml:Toužíte po pokožce, která bude pružná, pevná a dokonale hydratovaná? Pak si vás určitě získá tělové mléko MOSCHINO, které se svým složením hodí pro jakoukoliv pokožku. Výrobek má hydratační účinek. Hlavní vlastnosti tělového mléka MOSCHINO Toy 2 Bubble Gum Body Lotion 200 ml S tělovým mlékem dodá...Nejnovější články

...

Zatímco obličeji věnujeme často až přehnanou péči, na pokožku těla máme tendenci trochu zapomínat. Možná to moc dobře znáte – vylezete ze sprchy a namažete suchou pokožku prvním krémem, který vám přijde pod ruku, v horším případě vůbec. To je však trochu škoda, jelikož vhodně zvolené tělové mléko může přinést celou řadu benefitů. Pokud při jeho výběru trochu tápete, jistě vám přijde vhod náš přehledný návod, jak zvolit ideální produkt právě pro vás.

Přečíst celý článek

Podobné nabídky z kategorie Tělová mléka

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.