466 Kč

Dsquared² Red Wood - tělové mléko 200 ml Aktualizováno: 13.06.2024 13:57:31

Popis produktu

Tělové mléko DSQUARED2 Red Wood Body Lotion 200 ml:Chcete mít pokožku, která by byla perfektně hydratovaná a zářila zdravím? Pak vás zajisté osloví tělové mléko Dsquared2, které se svým složením hodí pro jakoukoliv pokožku. Zásadní vlastnosti tělového mléka DSQUARED2 Red Wood Body Lotion 200 ml Dodejte své pokožce maximální péči s tělovým mlékem Tělové ...Nejnovější články

...

Zatímco obličeji věnujeme často až přehnanou péči, na pokožku těla máme tendenci trochu zapomínat. Možná to moc dobře znáte – vylezete ze sprchy a namažete suchou pokožku prvním krémem, který vám přijde pod ruku, v horším případě vůbec. To je však trochu škoda, jelikož vhodně zvolené tělové mléko může přinést celou řadu benefitů. Pokud při jeho výběru trochu tápete, jistě vám přijde vhod náš přehledný návod, jak zvolit ideální produkt právě pro vás.

Přečíst celý článek

Podobné nabídky z kategorie Tělová mléka

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.