5 517 Kč

RAVAK CR 022.00/150 Vanová nástěnná baterie 150 mm Aktualizováno: 08.08.2022 00:41:53

Popis produktu

Vanová nástěnná baterie 150 mm CR 022.00/150<br/><br/>•keramická kartuš o průměru 35 mm<br/>•se zárukou 5 let<br/>•vhodná k vaně Chrome a dalším vanám RAVAK<br/>Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.<br/><br/>Vanová baterie Chrome je unikátní svým otočným napouštěcím ramínkem , které lze pro maximální konfort při koupání přitisknout ke stěně.. <br/><br/>RAVAK poskytuje na kartuše vodovodních baterií záruku 5 let. <br/><br/><br/><br/>

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejnovější články

...

Rekonstruujete koupelnu, stavíte dům nebo jste se rozhodli že "jen" vyměníte umyvadlovou baterii a ze všech těch variant a typů vám jde hlava kolem? Tento rychlý průvodce výběrem vám pomůže se zorientovat a najít tu pravou umyvadlovou baterii, která se vám bude do koupelny hodit a bude nejen dobře vypadat, ale bude i tím nejlepším řešením právě pro vás a vaši koupelnu.

Přečíst celý článek