3 026 Kč

SAPHO KIRKÉ WHITE stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bílá páčka, chrom KI02BC Aktualizováno: 01.10.2022 10:45:51

Popis produktu

Vodovodní baterie SAPHO KIRKÉ WHITE stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bílá páčka, chrom KI02BC:Potřebujete nové vybavení do vaší rekonstruované koupelny? Myslete také na vzhled vašeho umyvadla. Umyvadlová vodovodní baterie SAPHO poslouží jako praktický pomocník i designový doplněk. Stojánkové řešení upevnění vodovodní baterie oceníte především v ...

BarvaChrom
Materiu00e1lMosaz
InstalaceStojankova
Rozmu011br182 mm
Vu00fdu0161ka182 mm

Nejnovější články

...

Rekonstruujete koupelnu, stavíte dům nebo jste se rozhodli že "jen" vyměníte umyvadlovou baterii a ze všech těch variant a typů vám jde hlava kolem? Tento rychlý průvodce výběrem vám pomůže se zorientovat a najít tu pravou umyvadlovou baterii, která se vám bude do koupelny hodit a bude nejen dobře vypadat, ale bude i tím nejlepším řešením právě pro vás a vaši koupelnu.

Přečíst celý článek

Podobné nabídky z kategorie Umyvadlové

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.