3 899 Kč

RAVAK PU 015.00 Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti Aktualizováno: 07.08.2022 23:42:05

Popis produktu

Vodovodní baterie RAVAK PU 015.00 Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti:Minimalistický design vodovodní baterie RAVAKUmyvadlová baterie RAVAK v minimalistickém designu umožní pohodlnou a přesnou regulaci proudu i teploty vody pomocí páky. Ta vyniká hladkým, plynulým a přesným chodem. Baterie RAVAK PU 015.00 vás zaujme svým vzhledem a při nepoužívání působí jako klenot uprostřed vaší koupelny.Prodloužená výška baterie a flexibilní perlátorBaterie RAVAK PU 015.00 vyniká čistým minimalistickým design a především komfortní výškou 320 mm, díky které ji můžete použít i k umyvadlům na desku. Pomocí flexibilního perlátoru navíc budete mít jistotu, že proud vody bude směřovat přímo k odtoku a nebude stříkat ven.Klíčové vlastnosti vodovodní baterie RAVAK PU 015.00Stylová baterie s výškou 320 mmKeramická kartuš s průměrem 25 mmBez výpustiEasyFix — vodovodní baterie RAVAK se snadno instalujeFlexiFlow — pomocí nastavitelného perlátoru lze upravit proud vody tak, jak je potřebaEasyClean — z vodovodní baterie RAVAK snadno odstraníte vodní kámenSoftMove — páka baterie vyniká hladkým a plynulým chodemRAVAK PU 015.00 má kovové provedení z kvalitní mosazi, díky čemuž se můžete spolehnout na dlouhou životnost těla baterieZáruka 5 letNákres vodovodní baterie RAVAK PU 015.00

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejnovější články

...

Rekonstruujete koupelnu, stavíte dům nebo jste se rozhodli že "jen" vyměníte umyvadlovou baterii a ze všech těch variant a typů vám jde hlava kolem? Tento rychlý průvodce výběrem vám pomůže se zorientovat a najít tu pravou umyvadlovou baterii, která se vám bude do koupelny hodit a bude nejen dobře vypadat, ale bude i tím nejlepším řešením právě pro vás a vaši koupelnu.

Přečíst celý článek