949 Kč

AQUALINE 35 nástěnná baterie, rozteč 150mm, hubice 150mm, chrom Aktualizováno: 01.10.2022 09:45:47

Popis produktu

Vodovodní baterie AQUALINE umyvadlová / dřezová baterie 150 nástěnná:Plánujete novou kuchyni a hledáte potřebné vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie AQUALINE poslouží jako praktický pomocník při mytí nádobí i designový doplněk. Výrobce ji určil nejen pro dřez, ale i pro umyvadlo. Baterii jednoduše přip...

BarvaChrom
Materiu00e1lMosaz
InstalaceNastenna
OvladaniPaka
Rozmu011br150 mm
TvarKruhove
VybavaOtocne

Nejnovější články

...

Rekonstruujete koupelnu, stavíte dům nebo jste se rozhodli že "jen" vyměníte umyvadlovou baterii a ze všech těch variant a typů vám jde hlava kolem? Tento rychlý průvodce výběrem vám pomůže se zorientovat a najít tu pravou umyvadlovou baterii, která se vám bude do koupelny hodit a bude nejen dobře vypadat, ale bude i tím nejlepším řešením právě pro vás a vaši koupelnu.

Přečíst celý článek

Podobné nabídky z kategorie Umyvadlové

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.