935 Kč

AQUALINE 35 nástěnná baterie, rozteč 100mm, hubice 150mm, chrom Aktualizováno: 01.10.2022 09:45:47

Popis produktu

Vodovodní baterie AQUALINE umyvadlová / dřezová baterie 100 nástěnná:Zařizujete svou novou kuchyni a hledáte vhodné vybavení? K důležitým prvkům se řadí také vzhled vašeho dřezu. Dřezová vodovodní baterie AQUALINE se stane jak praktickým pomocníkem, tak elegantním designovým doplňkem. Byla navržena nejen pro dřez, ale i pro umyvadlo. Tato vodovodní bate...

BarvaChrom
Materiu00e1lMosaz
Hloubka205 mm
InstalaceNastenna
OvladaniPaka
Rozmu011br100 mm
TvarKruhove

Nejnovější články

...

Rekonstruujete koupelnu, stavíte dům nebo jste se rozhodli že "jen" vyměníte umyvadlovou baterii a ze všech těch variant a typů vám jde hlava kolem? Tento rychlý průvodce výběrem vám pomůže se zorientovat a najít tu pravou umyvadlovou baterii, která se vám bude do koupelny hodit a bude nejen dobře vypadat, ale bude i tím nejlepším řešením právě pro vás a vaši koupelnu.

Přečíst celý článek

Podobné nabídky z kategorie Umyvadlové

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.