1 990 Kč

GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom Aktualizováno: 08.08.2022 00:41:53

Popis produktu

<p>Podomítková páková baterie, bez přepínače</p><br/><ul><br/><li>Možnost napojení na ruční nebo hlavovou sprchu, či se sloupem s připojením vody ze zdi</li><br/><li>Podomítkové těleso je součástí balení</li><br/></ul><br/><p>Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu.</p><br/><p>Série GINKO si i přes kombinaci ostrých hran a rovných ploch zachovává lehkost a eleganci. V koupelně bude dominantním prvkem, který se jen tak neokouká a v nadčasovém designu bude dělat radost po dlouhá léta. Zajímavostí jsou tři velikosti umyvadlových baterií a baterie se žlábkem. Za zmínku stojí i krásná výtoková hubice k vaně. Kolekci doplňuje vanová baterie do prostoru.</p><br/><p><img src="https://eshop.sapho.cz/img/_/serie.32/zaruka_6.png" height="59" width="59" caption="false" style="border-radius: 5px;" />&nbsp; &nbsp;Prodloužená záruka na těsnost baterií</p><br/><div class="textbanner"><a href="https://eshop.sapho.cz/cz/vodovodni-baterie-navod-na-vymenu-kartuse" class="nadpis" rel="noopener" target="_blank">Návod na výměnu kartuše</a> &nbsp; » &nbsp; Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vybraných baterií z této série</div>

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Přejít do eshopu
BarvaChrom
Materiu00e1lMosaz
Hloubka111 mm
InstalacePodomitkova
OvladaniPaka
Rozmu011br150x150x111
u0160u00edu0159ka178
TvarHranate
VybavaJedno cestne
Vu00fdu0161ka150 mm

Nejnovější články

...

Rekonstruujete koupelnu, stavíte dům nebo jste se rozhodli že "jen" vyměníte umyvadlovou baterii a ze všech těch variant a typů vám jde hlava kolem? Tento rychlý průvodce výběrem vám pomůže se zorientovat a najít tu pravou umyvadlovou baterii, která se vám bude do koupelny hodit a bude nejen dobře vypadat, ale bude i tím nejlepším řešením právě pro vás a vaši koupelnu.

Přečíst celý článek