Jak vybrat správnou push-up podprsenku?

...

Správně zvolená podprsenka podtrhne náš svůdný vzhled a ochrání naše ňadra ze zdravotního hlediska. Mnoho žen na celém světě však nedá dopustit na push-up podprsenky díky jejich estetické funkci. Jak vybrat tu správnou? Podívejme se na to.

Správně zvolená push-up podprsenka dokáže dost výrazně vylepšit nedostatky postavy, vytvořit krásně tvarovaný a smyslný dekolt, ale současně také chrání zdraví prsou. Můžete dát přednost push-up podprsence nebo bardot střihu. Vybírat můžete podle velikosti, typu, materiálu, barvy i příležitosti. I v době online prodeje a mnoha internetových obchodů doporučujeme podprsenku raději vyzkoušet.

Základní rady při výběru

Každá žena dostala do vínku od přírody darem zcela jiné poprsí, proto je výběr správné velikosti podprsenky opravdu klíčový. Vždy sledujte tabulku velikostí u dané značky a měřte svůj obvod přes prsa a obvod pod prsy. Krejčovský metr neutahujte ani nepovolujte, měl by vždy vaše poprsí podpírat a jemně obepínat. Vždy se měřte v dobře padnoucí podprsence, nikdy ne bez ní. Pro větší poprsí vybírejte podprsenky s širšími a pevnými ramínky, ať rozložíte jejich váhu a nebolí vás záda. Vždy také myslete na barvu oblečení, pod kterou chcete podprsenku nosit. Pokud si nevíte rady, nebo máte průhledné oblečení, zvolte tělovou barvu.

Praktické a velmi krásné

Vyberte si takovou podprsenku, která vám skvěle padne, nikde se nezařezává a netlačí, neodstává a ňadra z ní ani nepřetékají ven. Vybírat můžete praktické a krásné značkové podprsenky s odepínatelnými ramínky, bezešvé podprsenky, hladké i krajkové. Oblíbené push-up bezešvé podprsenky jsou vhodné pod přiléhavá trička, halenky i šaty. Pod oblečením nejsou vidět. Bardotky vám zase vykouzlí krásný dekolt u větších výstřihů. Pod šaty bez ramínek oceníte modely s odnímatelnými ramínky. Zapínání podprsenky můžete volit vpředu i vzadu.

Volba vycpávek

Můžete svá prsa jen podepřít nebo je mít větší až o tři čísla. Dámské push-up podprsenky jsou konstruovány a pečlivě ušity tak, aby ňadra nadzvedly, zpevnily a vytvořily krásně plný, svůdný a přirozený dekolt. Po push-up podprsenkách často sahají ženy s menší velikostí prsou nebo naopak s většími ňadry, na kterých nechalo své stopy kojení nebo gravitace. S většími a plnějšími prsy si ženy zvýší sebevědomí, cítí se více žensky a svůdněji. Kromě klasických push-up podprsenek můžete zvolit i modely s dvojitým až trojitým push-up efektem. Důmyslný tvar vycpávek v košíčku vykouzlí poprsí větší o dvě až tři velikosti a v bezchybném tvaru.

Správná volba vycpávky

Nutno dodat, že není vycpávka jako vycpávka. Může jít o klasický molitan, který ale kvalitní značky moc nepoužívají. Technologie značně pokročily a na trhu jsou příjemné podprsenky s gelovými nebo silikonovými vycpávkami. Silikon i gel se mnohem lépe přizpůsobí tvaru vašich prsů a výsledný efekt je mnohem přirozenější. Nošení takové push-up podprsenky je současně příjemnější a výsledek je dokonalý.

Péče o push-up podprsenku

Aby vám vaše push-up podprsenka dlouho vydržela v dobré kondici, perte ji zásadně v ruce a ve vlažné vodě. Použijte jemný prací gel, sprchový gel nebo šampon. Košíčky velmi zlehka promněte mezi prsty a nikdy je nezohýbejte. Vycpávka by se mohla zlomit a košíček nenávratně poškodit. Pak podprsenku důkladně propláchněte vlažnou vodou a přebytečnou vodu velmi opatrně vymačkejte pomocí prstů. Podprsenku můžete jemně vysušit v ručníku, který odsaje část vlhkosti. Push-up podprsenku volně rozložte na ručník a nechte ji uschnout. Nedávejte ji do sušičky, nepoužívejte běžné prací prostředky ani aviváž a nevystavujte ji přímému slunci.

Mohlo by vás zajímat - Push-up podprsenky