199 Kč

Coffee Limit Brasil Santos Decaf Swiss Water 250 g Aktualizováno: 07.08.2022 23:42:05

Popis produktu

Káva Coffee Limit Brasil Santos Decaf Swiss Water 250 g:Káva Coffee Limit svou podmanivou vůní dokáže zlepšit den. Jedná se o variantu bez kofeinu. Zemí jejího sklizení je Brazílie, za pražením pak stojí Česká Republika. Typickou chuť dává kávě Coffee Limit Brasil Santos Decaf Swiss Water 250 g pražení na stupeň 6. Klíčové znaky kávy Coffee Limit Brasil Santos Decaf Swiss Water 250 g Zrnková káva pro pro mletí před přípravou V této variantě není obsažen kofein Země původu kávy Coffee Limit: Brazílie Místo pražení: Česká Republika Coffee Limit Brasil Santos Decaf Swiss Water 250 g je upražena na stupeň 6

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejnovější články

...

Pokud patříte mezi milovníky kávy, pravděpodobně vás nemusíme přesvědčovat o tom, že naprostým základem je především její kvalita. Jak však vybrat takovou kávu, která vám bude opravdu chutnat? To a mnohem více vám prozradíme v následujících řádcích.

Přečíst celý článek