287 Kč

Coffee Limit Balance 500 g Aktualizováno: 07.08.2022 23:42:05

Popis produktu

Káva Coffee Limit Balance 500 g:Káva Coffee Limit svou přitažlivou vůní potěší každého, kdo si nedokáže bez horkého šálku představit den. Jedná se o směs Arabiky a Robusty s vyváženou chutí a vůní. Zemí, kde probíhalo pražení, je Česká Republika. Příznačnou chuť vtisklo kávě Coffee Limit Balance 500 g pražení na stupeň 8. Klíčové přednosti kávy Coffee Limit Balance 500 g Zrnková káva pro namletí bezprostředně před přípravou Pečlivě vybalancovaná směs Arabiky a Robusty Země pražení: Česká Republika Coffee Limit Balance 500 g je upražena na stupeň 8

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejnovější články

...

Pokud patříte mezi milovníky kávy, pravděpodobně vás nemusíme přesvědčovat o tom, že naprostým základem je především její kvalita. Jak však vybrat takovou kávu, která vám bude opravdu chutnat? To a mnohem více vám prozradíme v následujících řádcích.

Přečíst celý článek