259 Kč

Mountain Gorilla Coffee Silverback, 250 g Aktualizováno: 04.07.2022 07:40:24

Popis produktu

Káva Mountain Gorilla Coffee Silverback, 250 g: Změna barevného stylu šablony pro potraviny Káva Mountain Gorilla Coffee Silverback250 g Káva Mountain Gorilla Coffee Silverback nabízí mimořádnou vůni i chuť. Směs arabiky a robusty pocházející z Ugandy si získá chuťové pohárky každého milovníka kávy. Její vůně ukrývá květinové tóny a hořkost ugandské robusty, zatímco mírná acidita nejvíce připomíná citrusy. Chuť kávy je poté lékořicová s nádechem cedru, jasmínu a fíků. Klíčové vlastnosti kávy Mountain Gorilla Coffee Silverback Káva s mimořádnou vůní i chutíSměs arabiky a robusty pocházející z UgandyJejí vůně ukrývá květinové tóny i hořkost Acidita nejvíce připomíná citrusyChuť kávy je lékořicováS nádechem cedru, jasmínu a fíků Složení Arabika 80 %, robusta 20 %. Výživové údaje Energetická hodnota: - kJ / - kcalTuky: - g- z toho nasycené mastné kyseliny: - gSacharidy: - g- z toho cukry: - gBílkoviny: - gSůl: - g Podmínky uchování Skladujte v suchu a chraňte před slunečním zářením. Původ a výrobce Původ: UgandaVýrobce: M. G. C. Trade, s. r. o.Na Habrové 1014/25152 00 Praha

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejnovější články

...

Pokud patříte mezi milovníky kávy, pravděpodobně vás nemusíme přesvědčovat o tom, že naprostým základem je především její kvalita. Jak však vybrat takovou kávu, která vám bude opravdu chutnat? To a mnohem více vám prozradíme v následujících řádcích.

Přečíst celý článek