1 965 Kč

Piper Heidsieck Essentiel Blanc De Blanc Extra Brut 0,75l + 0,2l 12% Aktualizováno: 08.08.2022 00:41:53

Popis produktu

Šampaňské Piper Heidsieck Essentiel Blanc De Blanc Extra Brut 0,75l + 0,2l 12%:V severovýchodní části Francie se nachází proslulá vinařská oblast Champagne. V 17. století zde začala výroba šumivého vína, které jako jediné na světě označujeme přívlastkem pravé šampaňské. Ty nejlepší podmínky na pěstování šampaňského vína má právě chladné a vlhké klima panující v této oblasti. Máte-li rádi atmosféru, kterou přináší posezení se sklenicí tohoto lahodného nápoje, pak je tady pro vás champagne Piper Heidsieck. Pravé francouzské šampaňské víno si také můžete vychutnat na oslavách a při zvláštních příležitostech. Při jeho výrobě byly použity hrozny odrůdy Chardonnay. Obdržíte jej v dárkovém balení, což potěší nejen vás, ale také vaše blízké, kolegy, zaměstnance nebo obchodní partnery. Champagne extra brut Piper Heidsieck obsahuje 12 % alkoholu. Zásadní vlastnosti šampaňského Piper Heidsieck Essentiel Blanc De Blanc Extra Brut 0,75l + 0,2l 12% Šampaňské Piper Heidsieck je ideální pro nevšední dny i oslavy Výjimečná kvalita a věhlas hroznů z oblasti Champagne Odrůda: Chardonnay Šampaňské svým obsahem zbytkového cukru nese označení extra brut Je původem z vinařství Piper Heidsieck Jeho produkcí se pyšní Francie Obsah alkoholu je 12 % Obsahuje oxid siřičitý

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejnovější články

...

Šampaňské víno je spojené se slavnostními příležitostmi, kdy slouží jako přípitek. Mnoho lidí ale nedá na šumivé víno dopustit a volí ho i pro příležitostné pití například s partnerem. Stejně jako u výběru každého jiného vína, tak i v případě šampaňského platí, že je dobré znát rozdíly mezi různými druhy. Díky znalosti problematiky dokážete lépe vybrat tu správnou variantu, která vám bude nejvíce chutnat. A s tím vám pomůže následující návod.

Přečíst celý článek