948 Kč

Gosset Blanc Extra Brut 0,75l 12% Aktualizováno: 07.08.2022 23:42:05

Popis produktu

Šumivé víno GOSSET Champagne Extra Brut 0,75l:Rádi si dopřejete opravdu kvalitní a chutné šumivé víno? To vám určitě zachutná šumivé víno Gosset z odrůdy Cuvée. Přijde vám vhod při zvláštních příležitostech. Nabízený sekt Gosset s označením Extra Brut má 12 % alkoholu. Za zmínku stojí fakt, že Francie je zemí, ve které má tato varianta svůj počátek. V balení dostanete 0,75 l šumivého vína Gosset. Klíčové přednosti šumivého vína GOSSET Champagne Extra Brut 0,75l Šumivé víno Gosset na zvláštní příležitosti i oslavy Odrůda vína: Cuvée Svým obsahem cukru nese sekt označení Extra Brut Sekt je z vinařství Gosset Obsah alkoholu dosahuje 12 % Balení obsahuje 0,75 l sektu Jeho výrobou se chlubí Francie Oblast Champagne

Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Nejnovější články

...

Šampaňské víno je spojené se slavnostními příležitostmi, kdy slouží jako přípitek. Mnoho lidí ale nedá na šumivé víno dopustit a volí ho i pro příležitostné pití například s partnerem. Stejně jako u výběru každého jiného vína, tak i v případě šampaňského platí, že je dobré znát rozdíly mezi různými druhy. Díky znalosti problematiky dokážete lépe vybrat tu správnou variantu, která vám bude nejvíce chutnat. A s tím vám pomůže následující návod.

Přečíst celý článek